Run and help – PÁ 7.10.

Run and help je charitativní akce, při níž se sportuje a pomáhá. Každé dítě si vybere sponzora – osloví někoho ve svém okolí (rodiče, prarodiče, může to být ale i trenér nebo pedagog), který mu přislíbí nějakou částku za uběhnutá kolečka (např. 5,- Kč, 10,- Kč).  Je možné i přislíbit nějakou celkovou částku, ať dítě uběhne, kolik uběhne. Je to na domluvě.  “Vyběhané” peníze potom věnujeme podle dohody s dětmi projektu “Život v kufříku”.

Běhá se v pátek 7. října 1. vyučovací hodinu na hřišti Slavie s umělou trávou  za naší školou. Sponzoři mohou přijít své běžce podpořit. Děti na akci doprovodí paní asistentka.

S sebou: sportovní oblečení (děti mohou využít cvičební úbor), dostatečně velkou lahev s pitím. Potom následuje výuka M, ČJ a VV.

Vyplněnou kartičku přinesou děti do školy ve ST 5.10. Po běhu Vám ji zase přinesou zpět domů, abyste viděli, jak si vedly.