informace o vyzvedávání dětí ze ŠD

naše škola přechází na nový způsob vyzvedávání dětí ze školní družiny – čipový systém. Podrobnější informace předám dětem zítra (1.list Informace, ten si ponechejte doma). V následujícím listě je nejdůležitější uvést počet čipů, o které žádáte (2. list Žádanka), a k tomu ještě vyplnit další list (3. list Předávací protokol). Ostatní listy předají prosím děti vyplněné nejpozději do PO 5. 9. 2022. Na systém se přejde asi v polovině září.

Nyní zatím vyzvedávejte děti, jak jste zvyklí.

Pokud má dítě ve škole sourozence, potřebujete pro každé dítě samostatný čip. Dítě nepotřebuje čip pouze v případě, že odchází ze školní družiny pravidelně samo.

Případné dotazy ohledně čipového systému prosím směrujte na paní vychovatelku, email: hamadova@zseden.cz. Děkujeme za spolupráci!