Škola v přírodě v září 2022

Milí rodiče,

v nejbližších dnech rozdám dětem informace ohledně školy v přírodě a budu velmi ráda, když se co nejdříve vyjádříte, zda budete mít zájem.

V termínu od 19. – 23. září 2022 plánujeme pro budoucí třeťáčky z 3.A a 3.C školu v přírodě, tentokrát na SEČSKOU PŘEHRADU do areálu Kempy na Seči v Železných horách u přehrady Seč na Pardubicku.

Ubytování je zde v krásných zrekonstruovaných kanadských srubech s vlastní sprchou a WC.

Součástí pobytu je celodenní kvalitní strava a pitný režim, zdravá domácí jídla včetně bezlepkových a jiných diet.

Škola v přírodě je tzv. all inclusive, tj.: autobusová doprava, ubytování, celodenní strava a pitný režim, sportovní program vč. instruktorů, zdravotník, noční dozor a originální odměny pro děti.

Pobyt je v délce 5 dnů (pondělí – pátek). Odjezd od školy v pondělí cca v 8.30 hod. a návrat v pátek odpoledne cca v 15.30 hod.

Mimo jiných sportovních aktivit budou mít děti možnost vyzkoušet INLINE BRUSLENÍ, vhodné pro úplné začátečníky i pokročilé bruslaře. Na starosti je budou mít zkušení lektoři s instruktorskou licencí z akreditovaného kurzu MŠMT. Děti bez vlastních bruslí mohou využít bezplatné půjčovny inline bruslí a chráničů.

Cena bude cca 4.500,-.

Děkuji Vám za spolupráci.

Z.Ch.