generální zkouška KREA – na PO 9. 5.

blíží se naše vystoupení v rámci projektu Kreativní partnerství. Přikládám zde mnoho důležitých informací k organizaci a prosím Vás také o spolupráci.

Každé dítě by mělo mít na vystoupení na sobě  pohodlné oblečení umožňující pohyb v jedné barvě (nedoporučujeme pouze černou), to znamená např. červené tričko, červené kraťasy nebo legíny, červené ponožky. Bylo by dobré, aby tyto věci měly děti již v pondělí na dopolední zkoušku. Dívky musí mít spletené vlasy nebo culík (na zkoušku i vystoupení).

V pondělí 9. 5. nás dopoledne čeká generální zkouška v divadle Mana. S sebou: batůžek a v něm: písanka, žákovská knížka, penál, oblečení v barvě, svačina a pití.

Pokud byste měli nějaký dotaz, neváhejte se na mě obrátit emailem. Děkuji za spolupráci.

Dnes jsme zkoušku zvládli skvěle. Zkusili jsme třikrát a vydrželi jsme. Doladíme jen značky a zítra jdeme na to!