Jarní jarmark – PÁ 11.3.

Naše škola pořádá na jaře tradiční jarmark, kdy si rodiče mohou zakoupit výrobky dětí a koupí tak přispět na dobrou věc.

Z důvodu mé nepřítomnosti naše třída neuskuteční jarmark v obvyklé podobě. Předáme Vám s paní asistentkou výrobky Vašich dětí a budeme očekávat Váš zájem a zapojení v podobě drobného finančního příspěvku. Představuji si asi 50 – 100,-Kč, ale pokud jste ochotni dát i více, je to na Vás, budeme jedině rádi. Peníze prosím předáte na třídní schůzce. Děkuji za Váš příspěvek! Je samozřejmě dobrovolný.

Prvňáčci si vybrali, že přispějí nadačnímu fondu La Vida Loca, který zaštiťuje projekt Život v kufříku. Tato organizace pomáhá narozeným dětem, které rodiče opustí a které hned z porodnice putují do kojeneckého ústavu nebo pěstounské péče. Více informací o projektu naleznete zde:

https://www.zivotvkufriku.cz/

Comments are closed.