Poslední týden před ředitelským volnem a vánočními prázdninami

Milí druháci, vážení rodiče,

čeká nás poslední školní týden v tomto roce. Každý den, kromě pátku si s sebou děti přinesou sešity a učenice podle rozvrhu.

V úterý nezapomeňte, že jdeme ještě bruslit. Všichni už si umí celkem dobře poradit s obouváním a utažením bruslí. Moc děkuji všem ochotným rodičům, kteří chodí dětem pomáhat, jste skvělí.

V pátek budeme mít třídní vánoční burzu a besídku s dárečkama.

V pondělí a v úterý během ředitelského volna zadám dětem úkoly přes platformu Teams, pokud budete mít problém s přihlášením nebo cokoliv jiného nebude fungovat, ozvěte se mi. Děti dostanou ode mne nakopírované pracovní listy, mohou si je postupně vypracovat.

Velkou prosbu mám ohledně šatních skříněk. Před volnem by si je děti měly vyklidit, to znamená, všechny věci na tělesnou výchovu, bruslení atd. by měly odnést domů na vyprání, ve skříňce zůstanou pouze přezůvky a zámek si tam samozřejmě nechají.

Děkuji Vám za spolupráci a přeji klidný adventní čas.

S pozdravem Z.Ch.