KREA setkání s Lucií – PÁ 22.10.

Naše poradkyně v projektu Lucie nás navštívila i tento měsíc, aby s dětmi probrala, zda vybrané téma, které se jim prvně líbilo, odsouhlasí. Nejvíce se dětem líbilo téma hraček ve spojení s písmenky a čísly. Akrobatické cvičení by se tedy mělo směřovat tímto směrem a v našem příběhu by měl “ožít” dětský pokojíček. Zajímá Vás, co se děje v dětském pokoji, když se nikdo nedívá?

Tento týden děti do školy přinášely své oblíbené hračky. Každý o své hračce krátce povyprávěl – co je to za hračku, jak si s ní hraje, jak ji získal a jak vypadá? Dozvěděli jsme se mnohdy hodně věcí, jindy zase skoro nic. Hračky jsme si však mohli prohlédnout a ty obzvlášť zajímavé i obdivovat.

Lucii také zajímalo, kdo chodí do školy rád a kdo nerad a z jakého důvodu. Ptala se dětí, zdali raději pracují na úkole sami nebo s někým v týmu. Všechny tyto poznatky potom využijeme pro plánování dalšího projektu. Slíbila dětem, že se příště už za nimi přijde představit akrobat Jarda.