bruslení – PO 18.10.

V rámci TV někdy využíváme možnosti chodit s dětmi bruslit na zimní stadion Slavie. Lekce probíhá od 8.45h do 9.30h pod vedením trenéra HC Slavia Praha.

Poprvé půjdeme bruslit v pondělí 18. října. Ráno se sejdeme ve třídě, batoh s věcmi můžete nechat ve společné šatně u vrátnice, pokud se dětem nevejde do skříňky. Ve třídě se trochu nasvačíme a vyrazíme. Vrátíme se o velké přestávce a pak bude pokračovat výuka ČJ a MA.

Na lekci bruslení je nutná výstroj v batohu na záda: brusle, bunda, tričko s dlouhým rukávem (nejlépe termo), sportovní kalhoty (ne oteplovačky), rukavice (jakékoliv i pletené), helma (nejlépe lyžařská, je možno zapůjčit ve škole, máme 4ks) a náhradní oblečení – tričko, ponožky – a čepice.

Po skončení lekce si děti převléknou zpocené tričko a ponožky. Čepice  je nutná na zpocené hlavy cestou zpět do školy (ne pod helmu:-)). Dejte jim také pití.

Vždy uvítáme pomoc rodičů se zavazováním tkaniček v šatně. Pokud byste mohli přijít, sraz je v 8.30h u stadionu nebo v 8.15h u školy. Již předem pomocníkům děkuji.

Dnešní první lekce se vydařila. Už víme, jak to chodí na zimním stadionu a že bruslení je dřina. Obdivovala jsem  odhodlání a snahu dětí zlepšovat se.