Škola v přírodě Šlovice- čtvrtek

Čtvrtek je ve znamení balení kufrů a tašek. Zavazadla jsou většinou plná špinavých věcí :-). Našel se dokonce i vzorný žák, který marně hledal po areálu prádelnu s uzlíčkem prádla, aby maminka neměla doma tolik práce :-). Ideální budoucí muž :-).

Vše, co jsme našli a nebylo podepsáno, vezeme do Prahy, takže pokud budete nějaký kousek svršku či obuvi hledat, ozvěte se, prohledáme ztráty a nálezy.

Počasí dnes bylo smutné, ale náladu dětí to neovlivnilo. Děti totiž našly zakopaný poklad :-). A ještě před tím opět vystopovaly a splnily všechny úkoly, vítězné skupiny byly odměněny.

Pro milovníky tance večer bude diskotéka.

Zítřejší příjezd na parkoviště fotbalového stadiónu (odkud jsme odjížděli) je plánován na 12:00 hodin.

Vaše děti mám velmi ráda, ale prosím, vyzvedněte si je zítra včas :-). Děkuji mockrát.

Děti byly úžasné, zvládly školu v přírodě skvěle. A myslím, že si to i užily, já také 🙂

Z.Ch.