Škola v přírodě Šlovice- úterý

Hned ráno jsme se testovali na covid 19 a jsme moc rádi, že nemusíme ještě domů, všichni jsou negativní. Ale jinak ve velmi pozitivní náladě :-), zatím jsme třída, kde nikdo nepláče a dětem se tolik nestýská, alespoň to na sobě nedávají znát. Jsem moc ráda, že jsou děti spokojené, a to nejen proto, že byla dnes k obědu svíčková :-).

Během dne proběhlo další fotbalové utkání a děti se projely na oblíbené lanovce.

Odpoledne byl otevřený kiosek, takže milovníci nákupů byli extra spokojení. Trochu nám i zapršelo, tak se hrál AZ kvíz a celotáborové hry.

Velmi děkuji za odměny pro děti, o které si nikdy neumím rodičům říct a sami jste pro všechny děti poslali bublifuky, lízátka a drobnosti. Moc si toho vážím a děkuju.

Z.Ch.