3. školní den – PÁ 3.9.

V PÁ 3.9. bude probíhat výuka 3 vyučovací hodiny (do 10.45h) – prohlédneme si školu a seznámíme se s učebnicemi; navštívíme naše patrony deváťáky z 9.B a čeká nás uvítací zvonění – v 9.40h o velké přestávce projdeme (vždy prvňáček a jeho patron deváťák) špalírem ostatních žáků celou školou

úkoly pro děti a rodiče na víkend:

1. podepsat (na bílý štítek vpravo dole) a obalit všechny učebnice a všechny zase přinést zpět do školy v PO 6.9. Nedávejte dětem učebnice (a sešity) do desek, manipulace s nimi zdržuje a jsou zbytečnou zátěží do aktovek dětí. Děkuji spolupráci!

2. obalit žákovskou knížku (na ŽK prosím výhradně průhledný obal bez potisku a obrázků), vyplnit stránku č. 3 Údaje o žákovi (prosím ČITELNÝM hůlkovým písmem), nalepit kopii kartičky zdravotní pojišťovny, podepsat, že jste se seznámili se školním řádem (tatáž stránka)

3. zkontrolujte vybavení penálu – 2 tužky (měkké č. 2), ořezávátko, guma, 2 fixy na mazací tabulku, pastelky (žlutá, oranžová, červená, zelená, modrá, hnědá, černá), žádné jiné věci v penále nejsou potřeba. Prosím o každodenní kontrolu tužek a pastelek – ořezané musí být z domova.

Postupně si děti mohou přinášet školní pomůcky: kufřík, složku s barevnými papíry, mazací tabulku (můžete použít tu z dárkového pytlíku, který děti dostaly první den), plastovou obálku s drukem velikosti A4 (viz obrázek) – vše VIDITELNĚ PODEPSANÉ!!!

Pokud si děti již přinesou cvičební úbor, nechají v šatní skříňce v nějakém látkovém pytlíku, také nejlépe podepsat. Počítám, že by cvičební úbor děti měly mít ve středu 8.9.

Někteří z nás se už skamarádili s deváťáky, našimi velkými pomocníky – patrony. Společně jsme prošli školou, v níž nís máváním a tleskáním vítali ostatní žáci a učitelé školy. Průvod byl dlouhý a veselý.