Informace k začátku školního roku

Vážení rodiče, milí druháci,

děti ode mne dostanou zítra 1.9. přihlášky do družiny, dotazník s informacemi o rodině a ty děti, které chodily již do přípravné třídy a končí jim platnost zdravotní způsobilosti, dostanou ještě formulář pro lékaře. Lékař Vám vydá pravděpodobně formulář jiný, což vůbec nevadí, hlavně, aby v něm bylo vše, co potřebujeme, např. plavání.

Do žákovských knížek jsem každému napsala číslo šatní skříňky, ve čtvrtek si uděláme bojovou hru a budeme hledat :-).

Děkuji Vám za včasné vyplnění a odevzdání všech formulářů. S dětmi budeme chodit opět bruslit, doufejme, že nám to situace konečně dovolí a bez platného zdravotního posudku by s námi nemohly.

Děti si do školy mohou přinést ve čtvrtek nebo v pátek kufříky s výtvarnými potřebami a sáček s tělesnou výchovou, ten si budou nechávat v šatní skříňce a do třídy si ho ponesou pouze v den, kdy máme tělesnou výchovu. Nezapomeňte, že budeme chodit jak ven, tak do tělocvičny, tedy vhodné oblečení a obuv sálovou i venkovní. Děkuji Vám, Z.Ch.