První školní den

Vážení rodiče, milí druháci,

ve středu 1. září v 7:55 hodin začíná slavnostní přivítání žáků před školou. Hned poté se děti samy odeberou do naší třídy, kterou již velmi dobře znají.

Velmi Vás prosím, ať mají děti, které jdou hned po první vyučovací hodině domů lísteček, že je mohu pustit domů, případně mi napište email, děkuji. Před školu děti pošlu hned jak se přivítáme a krátce si popovídáme. V 8:45 hodin bychom měli končit, ale budeme se také testovat na přítomnost viru covid 19, omlouvám se tedy předem, pokud se o pár minut opozdíme.

Ostatní děti odvedu do družiny, oddělení Esíček a počítám s tím, že tyto děti půjdou také na oběd.

Ve čtvrtek a v pátek budeme mít čtyři vyučovací hodiny. Děti si vezmou s sebou – svačinu, penál, aktovku, učebnice dle rozvrhu, který dostanou a zámek od skříňky. Skříňky dostanou děti nové.

Děkuji Vám za spolupráci. Z.CH.