Konec školního roku

Milí rodiče,

v tomto týdnu už se nebudeme učit, takže děti už nemusí nosit pracovní sešity, učebnice si mohou nechat v lavici (budeme předávat v pátek). V pracovních sešitech a v písance nám zbylo pár stránek, můžete je s dětmi využít k procvičování, příští rok je už potřebovat nebudeme. Každý den ať mají děti s sebou penál a žákovskou knížku. Část dne budeme trávit na zahradě a část dne ve třídě (úklid lavic, poliček, portfolia, výkresy apod.) Zítra jim prosím dejte s sebou igelitovou tašku.

Ve čtvrtek 24. 6.  půjdeme do venkovního bazénu na Slavii. Sraz v 8:00 před školou, budeme tam do 11 hodin a poté půjdeme do školy na oběd. S sebou dětem dejte: plavky, ručník, opalovací krém, dostatek tekutin, svačinu, 50,- Kč na vstup + peníze na nějakou drobnost jako je např. zmrzlina nebo ledová tříšť.

V pátek 25. 6. budeme dávat dokupy učebnice (ČJ 2x, čítanka 2x, AJ, PK, HV). Je potřeba dát je všechny do pořádku (slepit, vygumovat), za poničené učebnice bude odpovídající částka odečtena ze školní on-line pokladny. Také budeme vyklízet a čistit skříňky a mýt lavice, dejte na to dětem potřebné věci. Od pátku už se nepřezouváme.

V pondělí 28. 6. budou děti dostávat učebnice nové, dejte jim dostatečně velký batůžek/tašku.

V úterý 29. 6. půjdeme na procházku a na zmrzlinu, dejte dětem max. 100,- Kč.

Ve středu 30. 6. se 1. vyučovací hodinu rozdává vysvědčení. Děti, které půjdou hned potom domů, ať přinesou lísteček. Pokud máte zájem o družinu v tento den, děti přinesou vyplněný lístek, který jsem dnes rozdala. Upozorňuji ale, že v družině poslední školní den moc dětí nebývá, proto by bylo lepší, kdybyste je vyzvedli co nejdříve, aby tam nebyly zbytečně samy. S tím zároveň souvisí případné zrušení obědů na tento den.

Každoročně dostávám k vysvědčení nádherné dárky od vás a dětí. Moc vám za ně děkuji. Vzhledem k tomu, že ale hned po vysvědčení odjíždím na 10 dní pryč, květiny by mi doma zvadly a neužila bych si je. V omezeném množství si je můžu vzít s sebou, ale i tak budu radši, když zvolíte případně nějakou jinou drobnost, která ale rozhodně není povinností. Za uplynulý školní rok vám moc děkuji a jsem především ráda, jak skvěle jsme ho společně zvládli.

Přeji hezký závěr školního roku a děkuji za spolupráci v posledních dnech.