Uzavření školy

veškeré informace o uzavření naší školy jsou uvedeny v následujícím odkazu. Rozvrh je uveden níže na těchto stránkách, pro jistotu dávám i sem. Budeme se jím řídit, tedy zabarvená políčka jsou platná (čas i předmět) pro online výuku celé třídy v aplikaci Teams. Děti budou dostávat úkoly z ČJ a M na každý den – budou to stránky v pracovních sešitech, práci by měly být schopné zvládnout samostatně, Vás budu prosit pouze o její dodatečnou kontrolu. Čas od času to bude nějaké psaní, ideálně doma i nějaký diktát (sešity na psaní děti dostaly). Stejně jako na podzim, nabízím individuální konzultace s dětmi v případě, že se vyskytne nějaký problém a bude třeba něco dovysvětlit. Tyto konzultace budou probíhat po předchozí domluvě opět pomocí aplikace Teams. Věřím, že to společně zvládneme a budu se s dětmi těšit na online setkání při hodině ČJ v pondělí v 8:00.

Děkuji za spolupráci,

M. Zelená