Poslední týden před vánočními prázdninami

Vážení rodiče,

 na naší škole bývá tradičním zvykem každý rok ,, VÁNOČNÍ BURZA” , kdy děti mohou přinést nepotřebné hračky a jiné věci, které už nepotřebují a za nějakou korunu je prodat. Letos bohužel nemůže být vánoční burza společná v rámci celé školy, ale v naší třídě si můžeme udělat takový malý bleší trh v pondělí 21. 12. Kdo bude chtít něco přinést a prodat, samozřejmě může. Zároveň si děti mohou přinést nějaké drobné peníze, aby si mohly případně koupit něco od svých spolužáků.

Dále 22.12. v úterý budeme mít s dětmi dopoledne ve třídě ,,TŘÍDNÍ BESÍDKU”. Pokud bude chtít někdo svému spolužákovi přinést dáreček, tak může, ve třídě máme stromeček a každý může přinést jeden dáreček navíc (holky holčičí, kluci klučičí), který si potom někdo ze spolužáků vylosuje. Navrhuji dáreček do 100,- Kč. Pokud děti dáreček nepřinesou, nic se neděje, ale nebudou si moc pak ani vylosovat žádný takový dárek. 

Přeji Vám krásný adventní čas, Zuzana Cháberová

 

Comments are closed.