Rozvrh hodin pro online výuku

Vážení rodiče,

děti na online výuku budou rozdělené do dvou skupin po 12. Od 9:00 bude začínat první skupina, od 10:00 druhá skupina. Pouze v pondělí se přihlásíme vždy všichni naráz v 9:00, aby všem vyšel stejný počet online hodin.

Rozvrh je následující: 

PO: ČJ – M

ÚT: M – ČJ

ST: ČJ – M

ČT: PK – AJ

PÁ: AJ – PK

V úterý a ve středu je možné, aby se děti přihlásily i během hovoru druhé skupiny, než do které patří, tzn. aby se mnou v hovoru u počítače trávily každý den dvě hodiny. To je v případě, že by měly nějaké potíže s učením a potřebovaly mou pomoc, případně pokud vy byste měli dojem, že je to prospěšné či vám to usnadní práci. Ve čtvrtek a v pátek budeme probírat v podstatě to samé (čtvrteční skupina bude dělat stejnou stránku v angličtině, jako páteční), takže tam je to zbytečnější. Přihlásit se ale nezakazuji. 

Oficiální hodiny online jsou tedy od 9:00 do 11:00 (s přestávkou). Pokud by však byly problémy v učení, nějaké další dotazy, potřeba individuální práce či komunikace, tak se můžeme domluvit na další konzultaci po 11:00. Děti budou mít mimo online výuku další samostatnou práci (z výchovných předmětů, ale i z hlavních), proto nepočítám, že by musely sedět u počítačů nebo tabletů (doporučené je pro takto malé děti opravdu max. 2 hodiny denně), ale budu na příjmu, kdyby mě bylo potřeba. Případně mi kdykoliv dejte vědět a domluvíme se individuálně. 

Zítra (čtvrtek 15. 10.) začínáme 1. skupinou a hodinou prvouky, děti dostanou zároveň nějaké úkoly na ČJ a M, které mi vyplněné ukážou v pátek. Stejně tak to bude mít druhá skupina od 10:00, která bude začínat angličtinou.

Skupiny:

Rozdělení proběhlo především abecedně podle jmen, pokud by byly potíže, napište mi. 

Mockrát děkuji za spolupráci a přeji hezký den.

Comments are closed.