Bruslení

Vážení rodiče, milí prvňáčci,

děkuji za dnešní pomoc při bruslení, děti si pomáhaly také hodně navzájem, a to zejména po bruslení. Byly opravdu skvělé.

Pokud se Vám někdo z dětí svěří, že mu ve třídě někdo ubližuje, prosím, abyste mne o tom informovali nejlépe, čím dříve, tím lépe. Nerada bych, aby se děti již v útlém věku a na začátku školní docházky škatulkovaly, že ten a onen je ten, kdo dětem ubližuje. Ve třídě se k sobě děti chovají opravdu velmi pěkně, jen občas řeším nepěkné chování a řešíme ho s dětmi společně a hned, aby se to neopakovalo.  Vše se děti nyní učí a věřte, že to není jediné děťátko, které se pravidla chování ve škole učí.

Nevidím vše, co se děje ve družině, ale i tam jsem se byla podívat a zejména některé kluky upozornit na nevhodné chování v družině a také jsem jim ukázala, kde je ředitelna a seznámila je s paní ředitelkou, se kterou bychom případné nevhodné chování společně s rodiči řešili. S dětmi o chování každý den mluvím a nechci nikoho ,,nálepkovat”, s každým je potřeba řešit vše individuálně. Ještě jednou, prosím, když se něco stane, obraťte se na mne, případně na paní vychovatelku. Děkuji za spolupráci.

Posíláme pozdrav z bruslení.