Učebnice a pracovní sešity

dnes dostaly děti domů první část “učení”, tj. učebnice. Některým dětem je ještě doplním zítra. Zároveň dostanou zítra pracovní sešity ze všech předmětů. Dala jsem dohromady malé shrnutí:

Český jazyk

• Učebnice – děti mají 2x, jednu nechávají ve škole, jednu nechávají doma – nemusí si nosit.
  • Čítanka – také mají děti 2x, nemusí si nosit (budeme s ní pracovat jen velice málo)
  • Pracovní sešit 1. díl (nosí si každý den)
  • Písanka 1. díl (nosí si každý den)
  • Sešit školní, sešit diktáty (děti dostanou ode mě)
  • Desky s pacičkami na čtení a psaní A4 (popis níže – donést libovolné, budeme do nich vkládat tvorbu dětí, budou si je nechávat ve škole)

• Pracovní sešit 1. díl (nosí si každý den)
  • Sešit školní (dostanou ode mě později)

Prvouka

• Učebnice žlutá Já a můj svět (nosí si na hodiny PK, tedy v úterý a ve čtvrtek)
  • Sešit na PK velký A4 (kupujete vy, ideálně dle instrukcí níže)

Angličtina

• Učebnice červená Happy house 2 (nosí si na hodinu AJ, tedy ve středu)
  • Pracovní sešit Happy house 2 (nosí si ve středu)

Hudební výchova

• Učebnice modrá (děti si jen podepsaly a nechaly ve škole, vůbec ji nebudou nosit domů)

Tělesná výchova

• Seznam viz níže, děti si nechávají pytel ve skříňce, nosí si do třídy ve dne, kdy je tělesná výchova (po-st-čt)

Dále děkuji, že už jste mnozí zařídili kufřík na VV, dnes jsme rozdali zbylé výkresy. Dále jsme dali dětem jmenovky na šatní skříňky, už by si to neměly plést. Číslo skříňky je také napsané v žákovské knížce.

Prosím o urychlené vyplnění dotazníků (dnes dostaly děti domů) a vyplnění úvodní stránky v žákovské knížce (včetně kopie kartičky pojišťovny). Rozvrh by měl zůstat platný – zároveň s nabídkou kroužků také dnes děti dostaly nalepovací rozvrh, který můžou libovolně použít.

Mockrát děkuji za spolupráci.