Online výuka

Vážení rodiče, online výuka bude probíhat každý čtvrtek od 15:00 na Zoom.us (je možné aplikaci stáhnout nebo se přihlásit přímo z webových stránek). Na facebookové stránky třídy dám vždy číslo místnosti a heslo. Pokud by někomu Facebook nefungoval nebo by ho nepoužíval, prosím napište mi e-mail a já vám budu posílat informace o setkání individuálně. Zoom je možné používat vždy pouze 40 minut, pak účastníky z konverzace vyhodí, ale jednoduchým kliknutím je zase možné vrátit se zpět. Tuto aplikaci používám proto, že se můžete připojovat sami bez vyzvání, nepotřebuji vědět žádné informace o tom, jestli děti přijdou nebo ne. Pokud by bylo příliš technických problémů, vrátíme se “organizovaným” stylem ke Skypu.

Na dnešek připomínám, že budou děti potřebovat klasicky učebnice, papíry, ale také vlastní knížku na čtení.