Online výuka – zlepšení

Vážení rodiče,

bohužel potíže byly dnes velké a mnohým z vás se ani nepovedlo k Zoomu připojit. Aplikace je teď hodně využívaná a hlásilo to chybu na jejich straně, proto se nám zpočátku nedařilo připojit a sekal se nám obraz i zvuk. Příští týden zkusíme Skype. Ve skupině na Facebooku jsem napsala své údaje a poprosím vás, abyste si mě v průběhu týdne vyhledali a poslali nějakou zprávu (třeba jméno dítěte), abychom zajistili spojení předem a abych mohla vytvořit skupinky podle hlasování. 

Skupiny budou tři. Pustím do každé 8 lidí, ale poprosím vás, abyste se pokusili co možná nejvíce rozprostřít, aby ve dvou skupinách nebylo 8 a v jedné 2. Když nás bude méně než 6 a Skype nepůjde, můžeme využít aplikaci (stránku) Talky.io, kterou mám vyzkoušenou.

https://doodle.com/poll/zye522rxbwsdmwh6

Příště začneme prvoukou (20 min), připravte dětem učebnici a pokud máte papírové hodiny s pohyblivými ručičkami. Pokud ne, nevadí. Pokračovat budeme českým jazykem (15 min), takže 2 písanky (oranžovou a novou fialovou) a pracovní učebnici. Ukončíme matematikou (15 min), připravte tedy novou učebnici 4A. Dále budou děti potřebovat papíry (mohou být z jedné strany popsané) a ideálně tmavé fixy, aby bylo dobře vidět přes kameru, co píší. K pracovním učebnicím samozřejmě pero, tužky a pastelky. 

Pokud byste měli jakékoliv dotazy, technické potíže apod., napište mi emailem nebo na Facebook.

Děkuji za spolupráci a těším se na setkání.

Comments are closed.