Online vyučování – příprava

Vážení rodiče,

pokud se ještě někdo z vás nezapsal a máte zájem o online výuku, jsou ještě dvě místa od zítřejších 9 hodin. https://doodle.com/poll/w65q6tbws7f4xp9y Pokud by zájemců bylo více a už byste se zapsat nezvládli, napište mi prosím email. Zařadím vás i přes naplněnost do jedné ze skupin. Psát mi můžete až do zítřka do 8:50, kdy Vám budu posílat přihlašovací údaje. Pak už hrozí, že nebudu stíhat odpovídat a řešit více věcí najednou.

Aplikace, přes kterou se pokusíme spojit, je http://zoom.us. Tam je potřeba se přihlásit (přes Google, Facebook nebo zadat novou registraci – vše ZDARMA, nic neplaťte). Do chytrých zařízení (Android, Apple) se Zoom stahuje jako samostatná aplikace. Možná po vás stáhnutí bude vyžadovat i počítač nebo notebook, neměl by to být problém. Před hodinou založím “třídu” a pošlu vám přihlašovací údaje, vy jen kliknete na Join a Meeting a tyto údaje zadáte.

Pokud to půjde, nechte děti v klidné místnosti, ať neslyšíme zvuky domácnosti, případně jim dejte sluchátka s mikrofonem. Ve větším počtu může být potíž se dobře slyšet. Samozřejmě můžete být přítomni i vy. 

Snad nám všechno půjde bez větších obtíží. Případně to vše zítra vychytáme. 

 

Comments are closed.