Výuka online

Vážení rodiče,

po vzoru paní učitelky z “béčka” bych zkusila výuku online, pravděpodobně prostřednictvím aplikace Zoom. Bylo by to každé úterý, pouze pro zájemce. Aby nás nebylo online najednou moc, rozdělila bych přihlášené na dvě nebo tři skupiny po cca osmi. Časy začátků hodin by byly v 9:00, 10:00 a 11:00. Pokud by to fungovalo, zavedli bychom později střídání vyučovacích předmětů. První hodina by byla spíše seznamovací (s technikou), popovídali bychom si, co je nového a jak se dětem doma daří. 

První hodina by byla hned následující úterý 7. 4. Prosím, napište mi na facebookovou stránku k tomuto příspěvku, zda budete mít zájem, případně nějaké připomínky. Pokud bude zájem dostatečný, začnu řešit další technické věci. Kdo nejste ve facebookové skupině, ale stejně byste měli zájem, napište mi prosím na e-mail.

Zároveň upozorňuji, že pracovní učebnici z matematiky a písanku si dosud nevyzvedli rodiče šesti dětí. Zatím to není velký problém, ale pokud začne online učení, budu pracovat z domova a už nebude tolik možností k předání, přičemž matematika nám už brzy skončí. Proto prosím nezapomeňte a domluvíme se individuálně, ideální by bylo předat v pondělí 6. 4., s časem jsem ochotná se přizpůsobit.

Přeji hezký zbytek aprílového dne.

 

 

Comments are closed.