Organizace ve čtvrtek 14. 11.

ve čtvrtek 14. 11. půjdeme do Strašnického divadla na slavnostní promítání školního filmu Mozaika sametu, kde máme také svůj dvouminutový snímek. V divadle máme být už před půl devátou a vzhledem k tomu, že vyjíždí najednou osm tříd a tramvajových spojů je málo, pokusíme se chytit tramvaj jedoucí v 7:55 z Kubánského náměstí. Odcházet tedy budeme z šatny školy v 7:45, prosím o dodržení včasného příchodu, na opozdilce nebudeme mít možnost čekat. Děti by měly mít slušné oblečení odpovídající návštěvě divadla.

Vyučování skončí ve čtvrtek po čtvrté vyučovací hodině, tedy v 11:40. Nepovinná angličtina pro druhou skupinu odpadá. Děti si nemusí do školy brát žádné učení, po návratu z divadla budeme dělat jiné aktivity. Do batůžku si kromě svačiny a pití vezmou pouze penál a žákovskou knížku.

V pátek 15. 11. následuje ředitelské volno. Pokud by byl někdo takový, kdo by neměl možnost nechat si své dítě v pátek doma, prosím o zprávu.

Děkuji a přeji pěkný začátek týdne.