práce na projektu Mozaika Sametu – PO 14.10. a ÚT 15.1O.

Moc Vám děkuji, že pomáháte dětem odpovídat na otázky o životě v ČSSR a že si s nimi o Sametové revoluci povídáte. Děkuji také ochotným rodičům za pomoc s opatřováním karafiátů, sametu a tvorbou “filmu”.

V pondělí 14. 11. budeme fotografovat. Prosím, aby na tento den děti měly svazek klíčů, nějaké noviny (ne moc barevné, spíše černobílé, mohou být i staré).

V úterý 15.11. budeme natáčet. Prosím, aby v tento den děti měly červené a bílé tričko bez potisku (pokud nebudete mít bez potisku nebo bez nápisu, děti si ho mohou otočit naruby). Prosím, aby si děti trička přinesly zvlášť v sáčku nebo v aktovce, aby některé z nich neměly oblečené na sobě. Doporučuji také kalhoty tmavější barvy (černé, tmavě modré, tmavě šedé, hnědé).

Kdo chce účinkovat v našem “filmu”, musí v tyto dva dny přijít do školy. Děkuji za spolupráci.

Během dvou dní se nám podařilo i díky pěknému počasí a podzimní scenérii v okolí školy nafotit a natočit vše potřebné do našeho “filmu”. Teď už jsou snímky i krátká videa (krvavá x něžná revoluce) v postprodukci a věřím, že se práce pěkně povede.