Rozloučení

Vážení  rodiče,

chtěla bych Vám všem poděkovat  za milé rozloučení s Vašimi dětmi, žáky 2. A a za všechny  krásné dárky a květinové dary . Děti mi předaly i papírové květiny, které doma vyráběly, a společný obrázek. Překvapili a dojali jste mě s hodnotnou poukázkou, za kterou moc a moc děkuji.  Koupím si hodinky, které mi budou připomínat čas strávený nejen s Vašimi dětmi, zážitky během dvou školních roků, ale také celou dobu působení na ZŠ  Eden.  Přeji všem krásné prázdniny plné letní pohody a bezstarostnosti.

Ještě jednou děkuji za důvěru a přeji hodně spokojenosti dětem i rodičům ve třetí třídě.

Jana Śumberová

Vysvětlení k  vrácení přeplatku za školu v přírodě.

Díky příspěvku Městské části Praha 10 byla částka za letošní školu v přírodě mimořádně nízká a obecní příspěvek mimořádně vysoký, proto se nám podařilo ještě ušetřit a vrátit každému účastníkovi 469,-Kč.

Přeplatek bude v ŠOP prakticky proveden takto:

Celá částka 1.700,-Kč Vám bude vrácena a ihned potom obratem odečtená skutečná cena školy v přírodě 1.231,-Kč. To na vysvětlenou, abyste rozuměli pohybu na účtu. Přeplatek by měl být vyúčtován do konce června 2019.

Příspěvek do nadačního fondu La vida – Život v kufříku.

Děkujeme všem, kteří přispěli. Za 2. A činil příspěvek 3000 Kč, 1. A přispěla částkou 6 000 Kč, takže jsme na konto odeslali  9000 Kč.