Den dětí – ČT 30.5.

Ve čtvrtek 30.5. oslaví nejmladší děti naší školy Den dětí sportovním dopolednem ve spolupráci s žáky 9.tříd. Když bude hezky, stanoviště s úkoly je čekají na školní zahradě. V případě nepřízně počasí budou rozmístěna po budově školy. Sraz je ve třídě, konec vyučování bude v 11.40h.

S sebou v batůžku svačina a pití, penál. Na sobě sportovní oblečení a obuv dle počasí, na hlavě doporučuji pokrývku hlavy (např. kšiltovku).

Sportovní den se vydařil! Po nástupu, pokřiku a slavnostním slibu, že budeme sportovat čestně a poctivě, se konala krátká legrační rozcvička a pak už jsme rozběhli na stanoviště s různými úkoly. Rozhodčími byli deváťáci, kteří nám za splnění úkolu, označili políčko v soutěžní kartičce. Po svačince jsme běhali mezitřídní štafety. Vedlo se nám skvěle, štafetový kolík nikomu nespadl. Na školní zahradě byla připravena běhačka, kdy jsme hledali podle čísel písmenka do tajenky. Většině dětí se podařila vyluštit. Zkusili jsme si společně školní tanec a mohli jsme rozdávat odměny.